Sledujte nás na instagramu

Naši partneři

  • Zveřejněno v
  • Zveřejněno v kolavojtech
cykloparty 

Cyklopárty Nová Ves je cyklovýlet, kde start není hromadný, ale průběžný od 9h do 12h, to znamená, že v tuto dobu se lze kdykoli zaregistrovat a vyrazit na cestu. Registrace znamená, že každý účastník vyplní a odevzdá důkladně přečtenou přihlášku, kterou stvrdí svým podpisem. Po odevzdání přihlášky a zaplacení startovného každý obdrží mapu výletu s jejím podrobným popisem. Každá mapa obsahuje také číslo účastníka a volné místo pro sběr razítek. Po projetí trasy (30 nebo 50 km) a nasbírání razítek je nutné se vrátit zpět na Novou Ves do 16 h, kdy začíná tombola. Každý účastník, který přiveze řádně orazítkovanou mapu získá medaili a diplom, mapu si ponechá! Mapa zůstává jako číslo do tomboly.  Losují se startovní čísla na mapě. V tombole se losuje celkem 33 cen z čehož jsou 3 ceny jako hlavní. Každý kdo vyhraje, automaticky po obdržení ceny losuje dalšího výherce. Po vylosování hlavní ceny, která se losuje jako poslední v pořadí, celá akce oficiálně končí. Kdo chce odjíždí, kdo chce zůstává. 

Web: cykloparty.wobo.cz

Naše služby

  • Zveřejněno v
  • Zveřejněno v kolavojtech

Naše firma byla založena v roce 1997 panem Michalem Vojtěchem. Zabýváme se prodejem jízdních kol a příslušenství. Kromě vybavení pro rekreační i závodní cyklistiku nabízíme také rozsáhlý sortiment kol a příslušenství pro děti.

Hlavní činnosti Vomit:

  • prodej nových jízdních kol
  • prodej příslušenství a doplňků
  • opravy a servis jízdních kol


Servis jízdních kol

Příprava kol na sezónu, seřízení a kontrola všech dílu, popřípadě výměna poškozených. Vaše kolo Vám vrátíme dokonale seřízené a vyčištěné.

Stavba kol dle přání zákazníka

Pomůžeme Vám vybrat jednotlivé díly jízdního kola a kolo Vašich snů postavíme. Poradíme Vám jaké komponenty jsou vhodné pro různé styly jízdy.